Systém elektronických aukcí

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Id. ½ bytová jednotka č. 3732/2, Prostějov

Předmět byl prodán za 948 000 CZK účastníkovi aukce s identifikátorem 791.

Aktuální čas

Načítám..

Souhrnný protokol

Verejny_protokol.pdf

Detaily aukce

Začátek aukce14.10.2022, 11:00:00
Předpokládaný konec aukce
14.10.2022, 11:30:00
Nejnižší podání948 000 CZK
Min./max. příhoz5 000 CZK / 20 000 CZK
Aukční jistota info200 000 CZK
Smlouva o účasti v elektronické aukciJe požadováno
Jednací číslo aukce320-EA/22
Čas automatického prodloužení info2 minuty

Schválení účastníci (2)

  • ID 793
  • ID 791

Průběh aukce

Informace

Předmětem prodeje je spoluvlastnický podíl ve výši id. ½ k bytové jednotce, která je umístěna v typovém panelovém bytovém domě. Počet nadzemních podlaží domu je 8 a má jedno podzemní podlaží. V objektu není půda a není zde vybudováno obytné podkroví. Základy jsou pravděpodobně železobetonové, konstrukce objektu je panelová a stropy jsou železobetonové monolitické. Má rovnou střechu, střešní krytina je tvořena živičnou lepenkou a klempířské prvky jsou plechové.

Vnější omítky jsou štukové a zateplení pláště je z polystyrenu. Společnými prostory domu jsou: vstupní prostor, schodiště, výtah.

Na základě sdělení osoby přítomné během prohlídky byl objekt postaven v roce 1970. V roce 2017 byly vyměněny okna, bylo provedeno zateplení a výměna fasády, výměna střešní krytiny.

Stěny jsou bez vad, střecha je bez vad, okna jsou bez vad, podlahy jsou bez vad, vybavení objektu je bez vad a rozvody v objektu jsou bez vad. Bytový dům je v dobrém stavu.

Bytová jednotka je v osobním vlastnictví. Je umístěna v 1. podlaží domu a dispozičně se jedná o 2+1. Součástí bytové jednotky je WC o výměře 0,96 m2, chodba o výměře 6,24 m2, kuchyně o výměře 10,74 m2, koupelna o výměře 2,40 m2, obývací pokoj o výměře 15,30 m2, komora o výměře 5,00 m2, pokoj o výměře 14,28 m2. Podlahová plocha činí 54,92 m2

Bytové jádro je umakartové. Vnitřní omítky jsou vápenocementové. V bytové jednotce jsou instalována plastová okna s dvojsklem, v celé jednotce s žaluziemi. Obytné prostory jsou orientovány na severovýchod. V koupelně se nachází klasická vana, umyvadlo a WC je vybaveno klasickou toaletou. V bytové jednotce jsou dýhované plné interiérové dveře, zárubně dveří jsou ocelové a vchodové dveře jsou dřevěné. Je instalována kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů. Osvětlovací techniku tvoří lustry.

V obytných místnostech je vinyl, v kuchyni je položen vinyl, v koupelně je položena keramická dlažba a v chodbě je položen vinyl.

Další vybavení bytu tvoří anténní rozvody, síťové rozvody.

Do bytu je zavedena elektřina o napětí 230 V a je připojen k rozvodné síti elektrického proudu. Do objektu je zaveden vodovod, je napojen na veřejnou kanalizaci a je zde zaveden zemní plyn. Byt je vytápěn ústředním topením (dálkové) a topná tělesa jsou závěsné radiátory. Ohřev vody je centrální.

Byt má zastaralé stěny, okna v bytě jsou zastaralá, podlahy jsou bez vad, vybavení je zastaralé a rozvody jsou zastaralé. Byt je před rekonstrukcí.

Na pozemku nejsou trvalé porosty, není oplocen. Samotný pozemek je rovinatý. Přístup k objektu je bezproblémový po zpevněné obecní cestě.

Bytový dům je situovaný v širším centru obce a charakter okolí odpovídá rezidenční zástavbě bytovými domy. Dostupnost obchodů je úplná – vybavenost obchodními středisky i specializovanými obchody. V místě je kompletní soustava základních, středních i vysokých škol včetně specializovaných zařízení a v místě je kompletní vybavenost z hlediska kulturních zařízení. V okolí domu je kompletní vybavenost z hlediska sportovního vyžití, v okolí je kompletní soustava úřadů a v obci je pobočka České pošty.

Okolí domu je klidné, bez zdraví ohrožujících vlivů a zeleň v podobě parků v docházkové vzdálenosti. Objekt se nachází v lokalitě se zanedbatelným nebezpečím výskytu záplav.

V místě je zastávka autobusových a vlakových spojů, parkovací možnosti jsou dobré – přímo u objektu.

Dle znalostí zpracovatele v okolí domu není zvýšena kriminalita – zločiny jsou zde výjimečné.

Nemovitosti nejsou zatíženy věcnými břemeny.

 

Předmět prodeje přejde na vítěze elektronické aukce ve stavu, jak v době konání elektronické aukce stojí a leží.

 

Účastníci elektronické aukce berou na vědomí, že prodávající nepřebírá jakoukoliv záruku ani odpovědnost za stav a/nebo kvalitu a/nebo vlastnosti předmětu prodeje a výslovně se ve smyslu § 1916 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, vítěz aukce, tedy kupující vzdává předem práv z vadného plnění, zejména práva žádat opravu, výměnu věci nebo slevu z kupní ceny či práva odstoupit od kupní smlouvy.

Vyhlašovatel

---