Systém elektronických aukcí

Přihlášení:

Nemovitosti

Rodinný dům Křivá

Aktuální čas

Načítám..

Detaily aukce

Začátek aukce13.7.2022, 11:00:00
Předpokládaný konec aukce
13.7.2022, 11:30:00
Nejnižší podání1 250 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Aukční jistota info300 000 CZK
Smlouva o účasti v elektronické aukciJe požadováno
Jednací číslo aukce316-EA/22
Čas automatického prodloužení info2 minuty

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh aukce

Informace

Prodej nemovitosti v rámci insolvenčního řízení formou elektronické aukce.

Obec Dlouhá Loučka leží na trase Uničov – Bruntál, asi 7 km SV od Uničova. V obci základní občanská vybavenost a kompletní infrastruktura. Místní část Křivá se nachází cca 2 km severně od kmenové obce. V místní části pouze rozvody silnoproudu a jednotná kanalizace, rozvod obecního vodovodu. Objekt se nachází po pravé straně slepé místní komunikace. Jedná se o přízemní, zděný, nepodsklepený rodinný dům se sedlovou střechou a volným půdním prostorem. Objekt obdélníkového půdorysu má pouze jednu bytovou jednotku. Základy pravděpodobně kamenné, smíšené zdivo (pálená a nepálena cihla, kámen, tvárnice) bez funkční izolace. V části klenbové stropy, v části pravděpodobně dřevěné stropy s omítaným podhledem, sedlový krov a eternitová krytina. Klempířské konstrukce z FeZn plechu, část chybí. Venkovní omítky kombinace břízolitu a hladké, ze Z podélné strany chybí. Vnitřní hladké omítky, betonové podlahy a krytina PVC, ker. dlažba a cementový potěr. Vnitřní obklady minimálního rozsahu v koupelně bělninové. Nová eurookna, dřevěné dveře do rámových a ocelových zárubní. Vnitřní rozvody provizorní, silnoproudé, rozvod studené a teplé vody z bojleru. Vytápění ústřední, kotel na TP, radiátory. V koupelně umyvadlo a vana, samostatné WC.

Objekt ve špatném stavebně technickém stavu ke kompletní rekonstrukci, a to včetně prvků dlouhodobé životnosti. Obvodové stěny v části popraskané, popraskané klenbové stropy. Poškozené krovy viditelně prohnuté ke kompletní výměně.

Dům je napojen na inženýrské sítě: pouze přípojka elektro, přípojka vody samospádem z veřejné studny, objekt napojen na domovní ČOV s odpadem do vodoteče.

Původní stáří objektu je dle dostupných podkladových materiálů, místního šetření přes 80 roků. Příslušenství objektu tvoři přistavěný sklad, venkovní úpravy chybí - pouze zchátralé oplocení kolem části zahrady.

Rodinný dům je o dispozici 2+1: vstup přes přistavenou verandu do příčné chodby. Po pravé straně WC, v čele vstup do kuchyně, z kuchyně vpravo koupelna a vlevo obývací pokoj, z něhož je vstup do ložnice. Celková plocha pozemků činí 2 495 m2.

Předmět prodeje přejde na vítěze elektronické aukce ve stavu, jak v době konání elektronické aukce stojí a leží.

Vyhlašovatel