Systém elektronických aukcí

Přihlášení:

Nemovitosti

Rodinný dům- vila Oslavany s rozsáhlými pozemky

Předmět byl prodán za 5 530 000 CZK účastníkovi aukce s identifikátorem 688.

Aktuální čas

Načítám..

Souhrnný protokol

Verejny_protokol.pdf

Detaily aukce

Začátek aukce2.6.2020, 11:00:00
Předpokládaný konec aukce
2.6.2020, 12:08:00
Nejnižší podání4 000 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / 50 000 CZK
Aukční jistota info1 200 000 CZK
Smlouva o účasti v elektronické aukciJe požadováno
Jednací číslo aukce275-EA/20
Čas automatického prodloužení info2 minuty

Schválení účastníci (2)

  • ID 688
  • ID 687

Průběh aukce

Informace

Jedná se o bytový dům na pozemku p. č. 400 v obci Oslavany asi 20 km západně od Brna na trase Brno - Třebíč. V obci rozšířená občanská vybavenost a kompletní infrastruktura. Dům aktuálně slouží k bydlení. Druhý objekt garáže na pozemku p. č. 405/3 je ve špatném ST stavu a na obvyklou cenu nemá vliv. Vjezd do areálu je z ulice Padochovská.
Standardní zděný bytový dům pravděpodobně z 20. let minulého století. V I. NP zrekonstruovaná bytová jednotka, ostatní prostory před rekonstrukcí.
Betonové základy, režné zdivo v tl. do 60 cm, stropy pravděpodobně dřevěné trámové s rovným omítaným podhledem, betonové schodiště, dřevěný valbový krov a krytina z falcovaného FeZn plechu stejně jako klempířské konstrukce. Vnitřní hladké omítky, standardní obklady koupelen, dřevěná kastlová okna, dřevěné dveře. Standardní rozvody ZTI, a elekro, ústřední vytápění kotlem na TP, standardní zařizovací předměty.

Vyhlašovatel

JUDr. Václav Mlnářík, Ph.D., se sídlem: Politických vězňů 1597/19, 110 00 Praha 1