Systém elektronických aukcí

Přihlášení:

Nemovitosti

Rodinný dům Tršice se zahradou

Předmět byl prodán za 568 200 CZK účastníkovi aukce s identifikátorem 632.

Aktuální čas

Načítám..

Souhrnný protokol

Verejny_protokol.pdf

Detaily aukce

Začátek aukce21.12.2018, 09:00:00
Předpokládaný konec aukce
21.12.2018, 09:30:00
Nejnižší podání568 200 CZK
Min./max. příhoz5 000 CZK / 50 000 CZK
Aukční jistota info100 000 CZK
Smlouva o účasti v elektronické aukciJe požadováno
Jednací číslo aukce237-EA/18
Čas automatického prodloužení info2 minuty

Schválení účastníci (1)

  • ID 632

Průběh aukce

Informace

Předmět prodeje se nachází v obci Tršice, místní část Lipňany na trase Přerov - Velká Bystřice - Olomouc asi 10 km severně od Přerova. V obci je základní občanská vybavenost a kompletní infrastruktura. Místní část Lipňany bez občanské vybavenosti a pouze se základní technickou infrastrukturou - chybí veřejná kanalizace. Objekt se nachází po levé straně místní komunikace při vjezdu do obce od Tršic.
Jedná se o dvoupodlažní nepodsklepený rodinný dům se sedlovou střechou ve stávající řadové zástavbě po levé straně slepé místní komunikace. Příslušenství objektu tvoří vedlejší stavba ve dvoře. Napojení objektu na veřejné sítě nebylo zjištěno. Přípojky bude nutné z největší pravděpodobností vybudovat nové v rámci rekonstrukce objektu. Původní objekt pravděpodobně z 50. let minulého století, v 70. letech provedena nadstavba II. NP. Objekt zdevastovaný ve velmi špatném stavebně technickém stavu ke kompletní rekonstrukci, a to i části prvků dlouhodobé životnosti (izolaci zdiva I. NP a výměna části krovů). Pozemky pod stavbou a dvorem p.č. St. 60 a přilehlá zahrada p.č. 139/7 jsou ve vlastnictví p. Marie Drnovské, U Sokolovny 322, 79816 Čelechovice na Hané), pozemky o celkové výměře 697 m2.
Dispozice: v I. NP průjezd do dvora a 4 místnosti, ve II. NP 5 místností.
Technické řešení:
Betonové základy bez izolace, zdivo cihelné v tl. do 50 cm, stropy s rovným omítaným podhledem pravděpodobně dřevěné trámové, sedlový krov a pálená taška v kombinaci s břidlicí, žlaby a svody z pozink. plechu, vnitřní hladké omítky, venkovní chybí. Betonové schody. Betonové podlahy v I. NP pouze potěry ve II. NP a PVC. Vnitřní obklady pouze koupelny ve II. NP, dřevěná kastlová okna, dřevěné vnitřní dveře do ocel. zárubní a dřevěná vrata průjezdu v I. NP. Všechny vnitřní rozvody zdravotechniky a elektroinstalace jsou zdevastované a nefunkční. Vytápění lokální kamny na TP. Zařizovací předměty chybí. Objekt zdevastovaný ke kompletní rekonstrukci.

Pozemky o celkové výměře 697 m2.

Vyhlašovatel

Euroinsolvence v.o.s., Marie Drnovská

Přiložené dokumenty