Systém elektronických aukcí

Přihlášení:

Movité věci

OBRAZ OD JANA BICANA

Předmět byl prodán za 12 000 CZK účastníkovi aukce s identifikátorem 896.

Aktuální čas

Načítám..

Souhrnný protokol

Verejny_protokol.pdf

Detaily aukce

Začátek aukce14.10.2024, 11:00:00
Předpokládaný konec aukce
24.10.2024, 20:10:00
Nejnižší podání8 000 CZK
Min./max. příhoz300 CZK / 4 000 CZK
Aukční jistota info500 CZK
Smlouva o účasti v elektronické aukciNení požadováno
Jednací číslo aukce14
Čas automatického prodloužení info2 minuty

Schválení účastníci (2)

  • ID 896
  • ID 872

Průběh aukce

Informace

OBRAZ OD JANA BICANA

Jan Bican (je český umělec, jehož tvorbu definují kontrastní tahy olejovými barvami, prvky rozpitého inkoustu a akrylové skvrny v kombinaci se sprejem. Mimo plošnou tvorbu přenáší malby a ilustrace na různé užitné produkty. Na svém triku má kolaborace se značkami jako je PUMA, 1981 Second Hand, Zalando, avšak i výroční kolekce Rekola, Forbes nebo kousky pro Rita Ora a Machine Gun Kelly. Je jediným českým umělcem, který se značkou PUMA, kdy tvořil. Zvláštní pozornost si zaslouží má poslední kolekce sošek Panny Marie pro České centrum v Hongkongu. Kromě malby ho můžete zastihnout i u mikrofonu v podcastu My děti ze stanice 2020 (rozhovory z podsvětí uměleckého světa s osobnostmi, které mu (někdy) vezmou dech).

„Plnými doušky z ostrého poháru“, 2022 – akryl, olej, plátno

S rozvahou přemýšlela o každém svém dalším doušku. Doušku z ostré hrany. Hrany života, který si tak přála žít. A plnými doušky z poháru pamatující slasti pít. Představa, přání a ostrý provoz však s rozdílem setkal se. A ona napít, nebála se. Zase.

https://www.janbican.cz/

Pořadatel aukce vydá na vyžádání potvrzení pro uplatnění odpočtu hodnoty daru ze základu daně podle zákona č. 586/1992 Sb. při dodržení podmínek daných zákonem.

Vyhlašovatel

KORUNKA LUHAČOVICE, z.s.

Přiložené dokumenty