Systém elektronických aukcí

Přihlášení:

Nemovitosti

Rodinný dům Vír č.p. 144

Aktuální čas

Načítám..

Detaily aukce

Začátek aukce12.9.2024, 15:00:00
Předpokládaný konec aukce
12.9.2024, 15:30:00
Nejnižší podání2 500 000 CZK
Min./max. příhoz5 000 CZK / 200 000 CZK
Aukční jistota info300 000 CZK
Smlouva o účasti v elektronické aukciJe požadováno
Jednací číslo aukce390-EA/24
Čas automatického prodloužení info2 minuty

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh aukce

Informace

Nemovitosti se nachází v obci Vír v kraji Vysočina asi 10 km severně od Bystřice nad Pernštejnem v údolí řeky Svratky pod stejnojmennou přehradou. V obci se nachází kompletní infrastruktura a základní občanská vybavenost. Dům je situován na severním okraji obce v zástavbě rodinných domů.

Jedná se o dvoupodlažní celopodsklepený objekt se lomenou střechou a částečným podkrovím. Objekt z 20. let minulého století v původním stavu ke kompletní rekonstrukci.

Dispoziční řešení:

I. PP kotelna s uhelnou a skladové prostory, v I. NP kuchyně s koupelnou a WC a dva pokoje, ve II. NP stejné dispoziční řešení, v podkroví jsou dva pokoje a půdní prostor.

Technické řešení:

Standardní zděný objekt na betonových základech, zdivo I. PP bez funkční izolace, zdivo nadzemních podlaží v tl. do 50 cm, stropy nad I. PP klenbové, nad I. a II. NP dřevěné trámové s omítaným podhledem, mansardový krov, krytina z pálených tašek a eternitových šablon, vnější hladké poškozené omítky, vnitřní omítky štukové, betonové schodiště, na půdu schodiště dřevěné, betonové podlahy a kombinace cementových potěrů, keramické dlažby a PVC, dřevěná kastlová okna a dřevěné vnitřní dveře do rámových zárubní. Keramický obklad koupelny, koupelně vana, umyvadlo, splachovací WC a el. boiler na ohřev TUV. Rozvody silnoproudu 400/240 V. Standartní rozvody ZTI.

Ohřev vody elektrický bojler, odkanalizování do jímky na vyvážení, vytápění lokální na tuhá paliva a elektrické přímotopy, vybavení kuchyní sporák na tuhá paliva. Dům napojen na veřejný vodovod. Plyn je v obci dostupný, k domu přiveden není.

Užitná plocha domu je cca 220 m2.

Pozemky o celkové výměře 681 m2.

Předmět prodeje přejde na vítěze elektronické aukce ve stavu, jak v době konání elektronické aukce stojí a leží.

Účastníci elektronické aukce berou na vědomí, že prodávající nepřebírá jakoukoliv záruku ani odpovědnost za stav a/nebo kvalitu a/nebo vlastnosti předmětu prodeje a výslovně se ve smyslu § 1916 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, vítěz aukce, tedy kupující vzdává předem práv z vadného plnění, zejména práva žádat opravu, výměnu věci nebo slevu z kupní ceny či práva odstoupit od kupní smlouvy.

Vyhlašovatel

IK Kaplan Mlnářík a spol.