Systém elektronických aukcí

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Garáž č.e. 2088, Hodonín

Předmět byl prodán za 100 000 CZK účastníkovi aukce s identifikátorem 811.

Aktuální čas

Načítám..

Souhrnný protokol

Verejny_protokol.pdf

Detaily aukce

Začátek aukce13.4.2023, 11:00:00
Předpokládaný konec aukce
13.4.2023, 11:30:00
Nejnižší podání100 000 CZK
Min./max. příhoz2 000 CZK / 20 000 CZK
Aukční jistota info30 000 CZK
Smlouva o účasti v elektronické aukciJe požadováno
Jednací číslo aukce332-OEA/23
Čas automatického prodloužení info2 minuty

Schválení účastníci (1)

  • ID 811

Průběh aukce

Informace

Garáž má jedno nadzemní podlaží, nemá žádné podzemní podlaží a není podsklepená. Odhadem byla postavena v roce 1980.

Základy jsou betonové bez izolace, objekt je cihlové konstrukce, stěny mají tloušťku do 30 cm a stropy jsou z dřevěných trámů. Má šikmou střechu, střešní krytina je tvořena živičnou lepenkou, objekt je bez klempířských prvků. Objekt nemá vnější omítky a zateplení pláště není provedeno. Zastavěná plocha je 19 m2. Podlahová plocha je odhadem (80 % zastavěné plochy) o rozloze 15,20 m2.

Jsou zde jednoduchá dřevěná okna, garáž nemá instalována žádná vrata a podlaha je tvořena cementovým potěrem. V objektu se nepředpokládá další vybavení. Stěny jsou bez vad, okna v objektu jsou bez vad, podlahy rovněž bez závad, vady vybavení nejsou a rozvody v objektu jsou bez vad. Stav garáže je dobrý.

K objektu je bezproblémový přístup po zpevněné obecní cestě.

Garáž je postavena v západní části obce a charakter okolí odpovídá průmyslové oblasti. Dostupnost obchodů je dostačující – vybavenost obchodními středisky a specializovanými obchody. V místě jsou dostupné základní a střední školy včetně specializovaných zařízení a v místě je kompletní vybavenost z hlediska kulturních zařízení.

V okolí objektu je kompletní vybavenost z hlediska sportovního vyžití, vybavenost úřady v okolí: kompletní soustava úřadů v blízkém okolí a v obci je pobočka České pošty.

Lokalita, ve které je garáž postavena, je klidná a bez zdraví ohrožujících vlivů a zeleň v podobě lesů a luk v docházkové vzdálenosti.

V místě je zastávka MHD v docházkové vzdálenosti a zastávka dálkových spojů ve vzdálenosti dojezdové a jsou zde dobré parkovací možnosti přímo u objektu.

Vyhlašovatel

ALFA insolvenční v.o.s.