Systém elektronických aukcí

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Stavební pozemek 1071 m2, Praha - Chýně

Aktuální čas

Načítám..

Detaily aukce

Začátek aukceBude oznámeno
Nejnižší podání11 500 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Aukční jistotaNení požadováno
Smlouva o účasti v elektronické aukciNení požadováno
Jednací číslo aukce1234
Čas automatického prodloužení infobez prodloužení

Schválení účastníci (0)

Žádní účastníci

Průběh aukce

Informace

Prodej atraktivního pozemku u rybníka v žádané lokalitě Praha - západ, včetně projektové dokumentace a stavebního povolení.

 

Jedinečný pozemek o celkové ploše 1 071 m2 se nachází v severní části obce Chýně, na břehu rybníka Bašta s písečnou pláží ke koupání. Stavebním úřadem Hostivice bylo vydáno stavební povolení pro výstavbu nadstandardní vily o dvou nadzemních podlažích. Zastavěná plocha 245 m2.

 

Dispoziční řešení:

1. NP – vstupní prostor s šatnou, dvojgaráž se skladem a technické zázemí domu, dále je zde hlavní obytný prostor koncipovaný jako velkoryse pojatý prosklený pavilon v zahradě. Je tvořen zónami plnícími funkci obývacího pokoje, klubu s krbem a kulečníkovým stolem, samostatné jídelny a prakticky řešeného kuchyňského koutu. Navíc je zde spíž a sklad vína, obojí skryté za dřevěnou stěnou. Do podlahy terasy je zapuštěna vířivka s prohloubenou bazénovou částí.

 

2. NP - klidová zóna tvořená centrální chodbou, pracovnou, 2 pokoji, hlavní ložnice s průchozí šatnou a velkorysá společná koupelna. Všechny obytné pokoje nabízejí výhled směrem na přilehlý rybník a vstup na terasu.

 

Dvojgaráž, 2 parkovací stání, hliníková okna.

 

Pozemek je vzdálený 14 km od centra Prahy. Blízkost dálnic D5, rychlostních silnic R6 (karlovarské), R7 (slánské) či R1 (pražský okruh) zajišťuje vynikající dopravní dostupnost. Chýni obchází i železniční trať 122 se dvěma vlakovými zastávkami Chýně a Chýně-jih, otevřenými v roce 2014. Autobusové spojení na metro B-Zličín a metro A-Motol zajišťují linky 347 a 358, blízko letiště Praha - Ruzyně.

Vyhlašovatel

---